Uit
Woensdag 11 april
Kolping Boys JO13-3 Egmondia JO13-1 19:15


Thuis
Zaterdag 14 april
Egmondia JO11-1 ST SSV/Sporting S JO11-2 9:30
Egmondia JO11-2 DEM JO11-6 9:30
Egmondia JO9-2 AFC 34 JO9-3 9:30
Egmondia MO13-1 Sporting Andijk MO13-1 11:00
Egmondia JO13-1 Foresters de JO13-3 11:00
Egmondia JO16-1 Monnickendam JO16-1 12:45
Velsenoord JO9-1 Egmondia JO9-1 9:00
HSV JO8-2 Egmondia JO8-1 9:00
Assendelft JO15-2 Egmondia JO15-2 11:15
Vrone JO8-4 Egmondia JO8-2 11:15
Jong Holland JO15-2 Egmondia JO15-1 11:30
Blauw Wit (W) MO17-1 Egmondia MO17-1 12:00
Reiger Boys JO19-3 Egmondia JO19-1 12:30

Zondag 15 april
VIOS-W 1 Egmondia 1 14:00
Alkmaarsche Boys 2 Egmondia 2 11:30
Adelbert St 2 Egmondia 3 11:30
Zeevogels Nieuws
Woensdag 11 april
Zeevogels JO8-1-Fortuna Wormerv. JO8-1 18:30

Zaterdag 14 april
Sp. Krommenie JO19-2-Zeevogels JO19-1 12:15
Zeevogels JO19-2-Bergen JO19-2 12:00
SSV/Sporting S JO17-1-Zeevogels JO17-1 12:00
Zeevogels JO16-1-Always Forward JO16-2 10:30
Kolping Boys JO14-1-Zeevogels JO14-1 13:15
Zeevogels JO14-2-FC Den Helder JO14-2 10:30
Zeevogels JO12-1-Adelbert JO12-1 10:30
Zeevogels JO12-2-Westfriezen JO12-4 9:00
Koedijk JO11-5-Zeevogels JO11-1 8:45
FC Uitgeest JO10-2-Zeevogels JO10-1 9:00
Kolping Boys JO10-5-Zeevogels JO10-2 9:00
Vitesse 22 JO9-1-Zeevogels JO9-1 9:30
Limmen JO8-1 -Zeevogels JO8-1 9:00
Zeevogels JO8-2-Purmersteijn JO8-5 9:00
KGB MO19-1- Zeevogels MO19-1 14:30
Sp. Krommenie MO15-1-Zeevogels MO15-1 15:00
Zeevogels MO15-2-LSVV MO15-2 9:00
Zeevogels MO11-1-Purmerend MO11-2 9:00
Kabouters 10:30

Zondag 15 april
Zeevogels 1-ZAP 1 14:00
Bergen 2-Zeevogels 2 11:30
Zeevogels 3-HSV 3 11:00
Zeevogels 4-HSV 7 11:00
Zeevogels 35Con Zelo 35 11:00
Alcmaria Victrix VR2-Zeevogels VR1 11:30
Terreindienst: ’s Morgens Nico Kaptein en ’s middags Engel Hopman

Donderdag 10 mei
Hemelvaart-toernooi. Voor inschrijven zie de website.
Programma Adelbert
11 april
19:00 ADO ’20 JO15-5-Adelbert st JO15-2 ZA
14 april
08:45 RCZ MO11-1-Adelbert st MO11-1 ZA
09:00 SVW 27 JO9-5-Adelbert st JO9-2 ZA
09:00 Schagen vv MO13-2-Adelbert st MO13-1 ZA
09:30 Adelbert st JO10-1- ZA Fortuna Wormerveer sv JO10-3
10:30 Zeevogels JO12-1-Adelbert st JO12-1 ZA
11:00 Adelbert st JO14-1- ZA Sporting Krommenie JO14-2
11:00 Adelbert st MO15-1- ZA WMC MO15-1
12:00 Kolping Boys JO9-2-Adelbert st JO9-1 ZA
12:15 Alcmaria Victrix JO15-1-Adelbert st JO15-1 ZA
13:00 Adelbert st JO17-1- ZA Reiger Boys JO17-3
13:00 Adelbert st JO15-2- ZA Vitesse 22 JO15-2
14:00 Winkel JO9-4M-Adelbert St JO9-3M ZA

15 april
10:30 Adelbert st 35Kolping Boys 35
11:30 Adelbert st 2-Egmondia 3
14:00 Adelbert st 1-Eendracht ’82 sc. 1